Gebze Marka Tescili

Gebze Marka Tescil Patent Başvurusu Marka tescilini genel olarak bir teşebbüsün mal veya hizmetlerini bir başka teşebbüsün mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlayan her türlü işaretler olarak tanımlayabiliriz. Marka hakkının korunması; 556 KHK'nın 6. md. ile sağlanan marka koruması tescil yoluyla elde edilir.

Tescilsiz markanın veya ticaret sırasında kullanılan bir başka işaretin sahibinin itiraz etmesi üzerine, tescili istenen marka belirli kurallar neticesinde tescili yapılmaz. Tanımından da anlaşılacağı üzere markaların en temel işlevi ayırt edicilik olup markalar tescil ile hak sahiplerine tescil ettiği markayı dilediği gibi kullanma ve üçüncü kişilere karşı koruma imkânı sunar.

Tüm dünya tarafından kabul gördüğü ve defalarca tecrübe edildiği üzere marka; bir ticari işletme, ürün ya da hizmetin en önemli değeri kabul edilir. Firmaların isimleri dışındaki amblemleri de olabilmektedir. İsim ve amblem birlikte tescil edilmektedir.Kişi adları, sözcükler, şekiller, harfler, sayılar gibi baskı yoluyla yayınlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretin Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından gerekli süreçler ve işlemler tamamlandıktan sonra bir belge ile koruma altına alınmasıdır. Marka tescili yapan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Marka tescili yaptırmak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Markanız detaylı şekilde araştırılarak TPE ye tescili yapılmak üzere başvurusu yapılır. Gebze Marka Tescil ® Patent Başvurusu

Gebze Marka Tescil ® Patent Başvurusu
Marka ve Patent başvurusu için tek yapmanız gereken bizi aramak. Marka ve Patent vekili uzmanlarımızla kuracağınız bağlantı doğrultusunda marka ve patent sürecinizi hemen başlatabilirsiniz.